Mega balónek

• , zakoupeno v Říšesnů.cz

Velké a příjemný materiál

• byla v něm dirka
    • asi pětkrát jsem do něj foukla a praskl
    • nejde vybrat barvu - přišla bíla (objednala jsem ho jako ozdobu na oslavu narozenin)

Za tu cenu jsem se teda neobtěžovala ho ani reklamovat. Ale pěkně mě to štve.

Velikost je super. Dětem se líbil

Barva
růžové

Klasické balónky už jsou passé. Tento mega balónek okouzlí každého příchozího. Perfektně oživí každou narozeninovou oslavu, večírek či třeba svatbu. Svatební fotky s tímto doplňkem vypadají opravdu úžasně!

Balónek lze maximálně nafouknout do průměru 85 cm. Nabízíme v několika barevných variantách.

Obsah balení: - 1x mega balónek

Technická specifikace:

• Rozměry nenafouknutého balónku: 32 x 21 cm
  • Max. průměr: 85 cm
  • Nevhodné pro děti do 8 let
  • Používat pod dohledem dospělé osoby, která jediná je oprávněná balónek nafouknout
  • Materiál: latex
  • Barva: bílá/stříbrná/růžová/modrá/červená/fialová – expedujeme dle skladové dostupnosti či do poznámky u objednávky uveďte požadovanou barvu

• , zakoupeno v Říšesnů.cz

Velké a příjemný materiál

• byla v něm dirka
    • asi pětkrát jsem do něj foukla a praskl

Za tu cenu jsem se teda neobtěžovala ho ani reklamovat. Ale pěkně mě to štve.

Velikost je super. Dětem se líbil

• , zakoupeno v Best Dárky

Mega balónek udělal mega radost.