Helium do balónků KING OF BALLOONS 30

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v HračkyZaDobréKačky

• Nafoukla jsem pouze 8 balonků, které byly přiloženy, mělo se jich nafouknout 30, ale helium došlo. 1 balónek tak vyšel zhruba na 100,-Kč, takže opravdu drahá sranda a velké zklamání. V minulosti jsem již měla podobný produkt od jiné firmy a problém nebyl. Bomba byla naplněna málo, jsem si jistá, že jsem postupovala správně. Nejraději bych reklamovala, ale je mi jasné, že se naplnění láhve špatně prokazuje. Na druhou stranu to viděli svědci. Dle recenzí nejsem jediná s podobnou zkušeností.

Již si nikdy nekoupím a nedoporučuji.

náplň odpovídá na 30 kusů balonků což je napsáno v příbalovém letáku

• Jednoduché použití.

Produkt nemá žádné parametry.

Praktická jednorázová bomba helia, pomocí které nafouknete až 30 balónků rychle a jednoduše. Láhev helia je nevratná, slouží na jedno použití, avšak balení je recyklovatelné. Naše heliové bomba neobsahuje žádné jiné plyny, celý obsah bomby je nehořlavý a nemusíte se proto obávat o jeho bezpečnost. Helium je nevýbušný, lehký plyn a manipulace s ním je velmi jednoduchá.Při nevyužití celého objemu helia je možné ventil uzavřít a použít později.

Vlastnosti a funkce:

• Tlaková láhev vodního objemu obsahuje 0,25 m3 (250l) stlačeného helia (100% helium)
  • Balónky nafouknuté heliem vydrží létat až 14 hodin
  • Součástí láhve je ventil s gumovou plnící tryskou, není zapotřebí žádné jiné příslušenství
  • Bomba helia je nevratná, slouží na jedno použití

Technické parametry:

• Záruka: 24 měsíců
  • Normy: EN71, CE, Splňuje veškeré směrnice EU

2zákazníci nedoporučují produkt

• obal
    • - balon nelétal, jak by měl
    • - po 3h už nelétal
    • - ventil netěsnil !!! Po prvním použitím už další den nic v bombě nebylo.

nedoporučuji

• , zakoupeno v HračkyZaDobréKačky

Již si nikdy nekoupím a nedoporučuji.

náplň odpovídá na 30 kusů balonků což je napsáno v příbalovém letáku

• Jednoduché použití.
  • , zakoupeno v Svět-trampolín

• Helium nám vydrželo na 42 balónků a ještě jsme si s nim užili spoustu další zábavy.
    • Žádná
  • , zakoupeno v Svět-trampolín

• super věc, hlavně na oslavy

rychlá doba dodání

• , zakoupeno v Svět-trampolín

Helia by mohlo být víc, ale jinak funguje.

• , zakoupeno v Svět-trampolín

Škoda, že bomby nejsou plnící. Jinak splnilo svůj účel:-)

• snadná manipulace
    • příliš dotažený ventil,který dal zabrat i silnějším mužům při otevírání.Byly obavy ze ztržení ventilu při otevírání.